Gizlilik Sözleşmesi

WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı  "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmek ve kullanmakla sitemizin gizlilik şartlarını kabul etmiş, gizlilik şartlarıyla mutabık olduğunuzu beyan etmiş ve gizlilik politikasının şartları doğrultusunda tarafımızı bu bilgileri kullanma konusunda yetkilendirmiş bulunuyorsunuz.


 

BİLGİLERİN KULLANILMASI VE KORUNMASI

 

Ktg Elektronik İth. ve İhr.San.Tic.Ltd.Şti.  (buradan sonra “Ktg Elektronik olarak anılacaktır), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Ktg Elektronik  bünyesinde kullanılmaktadır. Ktg Elektronik  üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Ktg Elektronik , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin hizmet deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır. Ktg Elektronik  e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Ktg Elektronik’in sorumluluğunda değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.


ÇOCUKLAR İLE İLGİLİ GİZLİLİK POLİTİKASI

18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi Internet üzerinden bizimle paylaşmadan önce, lütfen ebeveyninize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız.

Web sitemizde, çocuklara ve 18 yaşından küçük gençlere yönelik kişisel bilgileri Türk kanunlarının izin verdiği durumlar dışında toplamayız.18 yaşından küçüklerin, web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

 

BİZE ULAŞIN


Gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için, ‘İrtibat Linki’ sayfasındaki adresten bize ulaşabilir, ya da ‘İrtibat Linki’ sayfasından e-posta gönderebilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan ve görüşlerinizi öğrenmekten mutluluk duyacağız.

Copyright © 2016, Tüm hakları saklıdır.